Gra Miejska Wrocław: Wyzwanie Krasnala

Wrocławskie krasnale to nie tylko urocze figurki rozsiane po całym mieście, nie tylko symbol i upamiętnienie ruchu znanego jako Pomarańczowa Alternatywa z lat 80-tych. To również Tajne Stowarzyszenie Krasnali założone przez kilku skrzatów-aktywistów, by strzec historii, legend i kultury Wrocławia. Krasnale są naprawdę świetne w utrzymywaniu tajemnic, więc być może nic jeszcze nie słyszeliście o tej organizacji ?.

A pewien młody i ambitny krasnal właśnie otrzymał zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne do Tajnego Stowarzyszenia Krasnali i będzie zaszczycony dołączeniem do tak elitarnego grona. Ale to nie będzie prosta rozmowa kwalifikacyjna!

Kierownik Rekrutacji Stowarzyszenia – Zagadnik, zaprojektował grę pełną łamigłówek i wyzwań, aby sprawdzić, czy zarówno krasnal-rekrut, jak i jego sponsorzy (czyli Wy!) potraficie wykazać się pracą zespołową, kreatywnym rozwiązywaniem problemów, silną wolą oraz znajomością kultury i historii Wrocławia (zwłaszcza legend), które są tak ważne dla członków Stowarzyszenia.

Gra rozpocznie się na placu Nowy Targ, uczestnicy przejdą przez Ostrów Tumski, dzielnicę uniwersytecką i skończą wypełnianie wyzwań na Starym Mieście. Gracze otrzymają szkolenie oraz materiały od członków Tajnego Stowarzyszenia (w tym również od samego Zagadnika) w kilku miejscach na trasie.

Wspierana przez aplikację mobilną

Wszystko obsługiwane przez aplikację mobilną ClueKeeper. Gracze zostaną skierowani (przez GPS) do określonych miejsc w grze, a niektóre wskazówki mogą być otwarte dopiero po dotarciu do konkretnej lokalizacji. Możliwe jest również zarządzanie czasem gry i jej dynamiką.

Aplikacja umożliwia widoczność punktacji i tabeli zespołów w czasie rzeczywistym. Uczestnicy na bieżąco kontrolują wyniki, co wzmaga tempo gry i zaangażowanie w rywalizację.

  • Czas trwania: około 3 godzin
  • Od 30 uczestników
  • Format: z prowadzącymi i animatorami na miejscu lub „samograj” (nadzorowany zdalnie)
  • Prowadzenie w jęz. angielskim lub polskim
  • Atrakcyjne ceny. Rabaty dla sektora publicznego, organizacji non-profit
Kontakt

Ostrów Tumski

Kreatywne rozwiązywanie problemów / Creative problem solving

Wskazówki krasnala / Hints from a dwarf

Rozwiązywanie zadania / Solving the clues

Instrukcje w aplikacji / In-app instructions

Rozszerzona rzeczywistość / Augmented reality

Impreza integracja Serock aplikacja nawigacja

Wyznaczona trasa / GPS-based guidance

Wyniki w czasie rzeczywistym / Real-time results

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj termin

Opis imprezy w formacie .pdf

Email: mark@imprez.art

Zadzwoń: +48 601 900 025

Formularz kontaktowy