Poligon Leśny: Ośrodek Szoleniowy

Teren w pobliżu hotelu zostanie zamieniony na „Ośrodek Szkoleniowy”, na którym ochotnicy uczą się jak walczyć o przetrwanie. Poligon, pełen zasadzek i niespodzianek jest podzielony na 4 strefy: strategii, przetrwania, orientacji i walki.

W każdej strefie ochotnicy mają różnorodne zadania do wykonania, w każdej z nich uczą się i sprawdzają inne umiejętności: umysłowe, logiczne, fizyczne i psychologiczne. Dzięki tak skonstruowanej grze każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie zabawy zespoły przechodzą przez wszystkie strefy, zdobywając punkty niezbędne do wygranej.

Rywalizacja między uczestnikami jest bardzo intensywna, ponieważ stawka jest wysoka: zaszczyt oraz szacunek ich kolegów.

Wspierana przez aplikację mobilną

Prowadzona gra jest wspierana przez specjalnie dostosowaną mobilną aplikację ClueKeeper, która zastępuje tradycyjne podejście oparte tylko na papierowej mapie.

Gracze zostają skierowani do określonych miejsc w grze. Co warte podkreślenia: każdy zespół ma swoją indywidualną trasę. W trakcie gry dostaje wskazówki, podpowiedzi i wiadomości, aby przejść przez pełne szkolenie. Aplikacja zapewnia widoczność punktacji i tabeli zespołów w czasie rzeczywistym. Uczestnicy na bieżąco kontrolują wyniki, co wzmaga tempo gry i zaangażowanie w rywalizację.

  • Czas trwania (godziny): 3,5 – 5 
  • 50-125 uczestników
  • Prowadzenie w jęz. angielskim lub polskim
Kontakt

Strefa Walki / Combat Zone

Strefa Przetrwania / Survival Zone

Strefa Strategii / Strategy Zone

Indywidualna trasa / Individualized routes

Instrukcje w aplikacji / In-app instructions

Rozszerzona rzeczywistość / Augmented reality

Wiadomości / Messages

Dowiedz się więcej lub zarezerwuj termin

Opis imprezy w formacie .pdf

Email: mark@imprez.art

Zadzwoń: +48 601 900 025

Formularz kontaktowy